نیازمندی های همشهری-درج آگهی رایگان اینترنتی-درج آگهی دیوار

ورود کاربران
بهترین راه جهت افزایش بازدید آگهی در نیازمندی های همشهری ادنیاز

جامع ترین مطلب و ارائه بهترین راهکار جهت افزایش بازدید آگهی درج شده در نیازمندی های همشهری ادنیاز

از آنجا که برای آگهی دهندگان در تمامی وب سایت های درج آگهی مانند : دیوار ، شیپور ، ایستگاه ، ایران تجارت و … همواره سوالی مهم وجود دارد ، که چگونه می توان بازدید آگهی های ثبت شده خودمان را افزایش دهیم ؟ آیا برای دستیابی به آین مهم فقط ثبت آگهی ویژه و ۷ستاره کافی است ؟ یا باید به نکاتی دیگری هم توجه کرد . پاسخ تمامی این پرسش ها در سایت مرجع نیازمندی های ادنیاز تقدیم حضور می گردد .

در این بخش از سایت ادنیاز بر آن شدیم تا چند راه تضمینی و تست شده برای افزایش بازدید های آگهی های درج شده کاربران عزیز ارائه دهیم ، که از این طریق بازدید آگهی و همچنین رتبه آن در گوگل و سایر موتور های جستجو بیشتر می گردد ، نهایتا منجر به بیشتر دیده شدن تبلیغات کاربران ادنیاز و افزایش تماس های از طرف آن آگهی می شود .

انتخاب عنوان اصولی و حرفه ای برای آگهی

انتخاب عنوان آگهی را شاید به عنوان مهمترین قسمت پروسه ثبت آگهی اینترنتی رایگان بتوان در نظر گرفت ، زیرا در واقع عنوان آگهی همان عنوان صفحه ای است که آگهی یا تبلیغ شما در آن ثبت گردیده است و در نتایج گوگل نمایش داده می شود . پس برای داشتن یک عنوان مناسب باید چه فاکتور هایی مورد نظر قرار گیرد ؟
۱ . از عنوان های کوتاه و کلی جدا پرهیز گردد . مثلا : عنوان ” طراحی سایت ” یا ” سازنده سوله ” این چنین عنوان هایی چون در موتور جستجو گوگل دارای رقابت بسیار بالایی هستند هیچ گاه شانس حضور در صفحه اول گوگل را نخواهند داشت ( عنوان های کلی دارای رقابت بالایی هستند و هیچ سایت تبلیغاتی و درج آگهی امکان حضور در صفحه اول آنها را ندارد و این نوع کلمات نیاز به یک پروسه سئو حرفه ای خواهند داشت ) . در عوض عنوان هایی را انتخاب نمایید که دارای رقابت کمتری هستند ولی در عین حال در گوگل سرچ می شوند ، مانند : ” ساخت سوله ارزان در تهران ” یا ” طراحی سایت حرفه ای در تهران ” و … .
۲ . انتخاب عنوان حرفه ای تر و غیر کلی علاوه بر شانس دریافت رتبه بالا و کلیک خوردن در گوگل ، احتمال بهتر دیده شدن در سایت ادنیاز میان سایر آگهی ها را هم افزایش می دهد .
۳ . تعداد کاراکتر مجاز برای عنوان هر آگهی چه در نیازمندی های ادنیاز و سایر سایت های درج آگهی حدود ۶۰ کاراکتر می باشد ، پس بهتر است از تمامی ظرفیت ها در انتخاب عنوان آگهی بهره ببریم .
نکته ۱ : البته بسیاری از کلمات کلیدی هستند که هنوز در گوگل دارای رقابت پایینی هستند و انتخاب عنوان ۳ تا ۴ کلمه ای سبب قرار گرفتن آگهی در رتبه های اول نتایج سرچ خواهد شد .
نکته ۲ : در زمان ثبت آگهی انتخاب عنوان جدید و خلاقانه در افزایش کلیک خور آگهی تاثیر به سزایی دارد ، مثلا : اگر در حال درج آگهی رایگان در نیازمندی های گوناگون هستید ، حداقل عنوان آگهی ها را تغییر دهید . و همواره سعی نمایید با اضافه نمودن پیشوند و پسوند مناسب و مرتبط ، عناوین جدیدتر و جذاب تری ایجاد نمایید .

درج آگهی همراه متن مرتبط با کیفیت و غیر تکراری

بخش بعدی برای نوشتن یک آگهی موفق ، تدوین و نویسندگی متن آگهی می باشد که این مورد تاثیر بسزایی روی رتبه آن در گوگل دارد چرا که اگر یک عنوان خلاقانه ، مناسب و کاربر پسند در کنار متن استاندارد و حرفه ای قرار گیرد به جرات می توان گفت از بازخورد آن شگفت زده خواهید شد ، اما چند ویژگی محنصر بفرد باعث بازخورد مناسب آگهی خواهد شد ، عبارتند از :

۱ . بمنظور استاندارد بودن متن آگهی و در نتیجه رتبه بهتر در موتور های جستجو ، توصیه می شود برای هر آگهی حداقل ۳۰۰ کلمه متن منحصر بفرد و غیر کپی در نظر گرفته شود ، بهتر است متن مورد نظر توضیحات جامعی پیرامون خدمات و یا کالای شما را شامل گردد تا بتواند کاربر را به یک مشتری بالقوه تبدیل نماید .
۲ . حتما متن آگهی شامل کلماتی که در عنوان بکار رفته باشد ، در صورت امکان بخش های مهم آگهی بلد ( Bold ) شود .
۳ . در صورتی که در چندین سایت نیازمندی و درج آگهی ، در حال انتشار آگهی های خود هستید برای افزایش بازده تبلیغات ، همانطور که گفته شد ابتدا عنوان آگهی ها در نیازمندی های مختلف را تغییر دهید و سپس در صورت امکان برای هر سایت درج آگهی متن جداگانه تهیه فرمایید و یا چند خط جدید به آگهی بیافزایید تا از دیدگاه گوگل از حالت ۱۰۰ درصد کپی خارج گردد .

آپلود یا پیوست یک عدد عکس متناسب با موضوع آگهی

پس از رعایت موارد قبلی ، انتخاب یک تصویر مناسب بر دیده شدن آگهی در تمامی نیازمندی ها امری ضروری است ، چرا که عموما عکس جذاب یک آگهی کاربر را علاقه مند به کلیک کردن می نماید و مسلما انتخاب عکس مناسب با موضوع آگهی تاثیر چشم گیری بر کلیک خور آن خواهد داشت . به علاوه انتخاب یک تصویر مناسب و مرتبط برای هر آگهی شکل حرفه ای تری به آن خواهد بخشید ؛ این تصویر می تواند شامل لوگو شرکت شما باشد که تاثیر قابل توجهی بر روی برندینگ و شناخته شدن برند شما خواهد داشت .

تعریف حداقل ۵ بر چسب برای هر آگهی ثبت شده

چند سال گذشته قبل اینکه الگوریتم های گوگل به تکامل امروزی برسند اگر در انتهای هر آگهی مجموعه ای از کلمات کلیدی مرتبط با هر آگهی را می نوشتیم با افزایش تراکم کلمات کلیدی ، گوگل رتبه بهتری برای تبلیغ شما در نظر می گرفت . اما در حال حاضر این کار بسیار آماتور به نظر می رسد . پس به جای آن می بایست با افزودن پسوند و پیشوند به کلمات کلیدی آگهی برچسب های مفیدی تولید نمایید ، حداقل ۳ تا ۵ برچسب برای هر آگهی مناسب می باشد ولی بیشتر از این مقدار هم امکان پذیر است .

انتشار محتوا و لینک آگهی در شبکه های اجتماعی

در انتها پس از تایید شدن آگهی و قرار گرفتن آن در سایت ، برای گسترش شبکه تبلیغات خود بهتر است لینک و حتی متن آگهی های خود را در شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت می نمایید قرار دهید . مثلا : اگر در چند گروه تلگرام عضو هستید و یا در شبکه اجتماعی لینکداین که مختص فعالیت های تجاری و بیزنس یا اکانت فعال اینستاگرام دارید بهترین کار انتشار متن ، لینک آگهی و یا هر دو موارد در شبکه های اجتماعی که فعالیت دارید بسیار فعالیت نتیجه بخشی می باشد .

” این مقاله به صورت اختصاصی برای کاربران نیازمندی های همشهری ادنیاز تهیه شده ، و هرگونه کپی با ذکر منبع مجاز می باشد . “

SiteMap