نیازمندی های همشهری-درج آگهی رایگان اینترنتی-درج آگهی دیوار

ورود کاربران
هزینه درج آگهی در نیازمندی های همشهری

هزینه درج آگهی در نیازمندی های همشهری تهران ، کرج و تمامی نقاط کشور

همانگونه قبلا عرض شد سایت ادنیاز برای تمامی کاربران اینترنت که نیاز به تبلیغات حرفه ای دارند ایجاد شده و فعالیت می نماید ، درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در اد نیاز برای تمامی کاربران همیشه رایگان خواهد بود ، مراجعه کنندگان و کاربران عزیز نیازمندی های ادنیاز می توانند بدون هیچ محدودیتی در تعداد آگهی ، روزانه چند ده آگهی در سایت ارسال نمایند تا همکاران ما پس از بررسی آگهی ارسال شده کاربران را تایید نمایند تا برای همیشه در سایت نمایش داده شود ، مدت زمان تایید آگهی از ۲۰ دقیقه تا ۲ ساعت متغیر می باشد . تمامی آگهی های تایید شده چه از نوع رایگان تا ویژه ۷ ستاره هیچ زمان از نیازمندی های همشهری ادنیاز حذف نخواهند شد و توسط کاربران و موتورهای جستجو مانند : گوگل ، بینگ ، یاهو … در دسترس خواهد بود . مدت زمان آگهی های درج شده حداقل ۳۰ روز می باشد تا ۶ ماه برای آگهی های غیر رایگان و در صورت عدم تمدید به صورت رایگان و برای همیشه در سایت باقی خواهند ماند . برای آگهی های بلند مدت ، تبلیغات بنری در ادنیاز و خرید بک لینک تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته ایم که بهتر است برای اطلاع از آنها با ما در تماس باشید .

چرا آگهی ویژه ثبت ثبت کنیم ، ویژگی آگهی ۷ ستاره و آگهی ویژه چیست ؟

درج آگهی رایگان اینترنتی در نیازمندی های همشهری ادنیاز برای پیشرفت و برندینگ خدمات و معرفی کالا های هر مجموعه ای در ایران مفید و مثمرثمر خواهد بود ، اما پیشنهاد ما به شما برای دیده شدن بهتر در میان آگهی های هم ردیف و رقیب با شما درج آگهی ویژه و ۷ستاره می باشد ، مزایای هر یک از آنها را خدمت شما شرح می دهیم ، پس با ما همراه باشید :

با ثبت آگهی یک ستاره تا ۷ ستاره لینک سایت و وبلاگ شما در آگهی به صورت مستقیم (follow) درج می گردد ، بدیهی است که این باعث ایندکس شدن بهتر سایت و صفحه اینترنتی مورد نظر شما و به نوعی بک لینک محسوب می شود و سبب افزایش رتبه سایت کاربران در گوگل و سایر موتور های جستجو می گردد .

نکته بعدی امکان نمایش آگهی های ۷ستاره و ویژه در صفحه اول نیازمندی های همشهری ادنیاز می باشد . و این ویژگی که آگهی کاربران در صفحه اول سایت نمایش داده می شود بسیار مهمی است چرا که با دارا بودن هزاران کاربر ورودی به صفحه اول در واقع افراد زیادی روزانه آگهی های درج شده شما را مشاهده می نمایند و خود این ویژگی باعث بهبود تجارت اینترنتی شما می گردد . لازم به ذکر است شانس نمایش یک آگهی در صفحه اول سایت بسته به داشتن ستاره بیشتر می باشد ، مثلا آگهی های ۷ستاره حتما در صفحه اول سایت قرار می گیرند ، آگهی های ۶ستاره پس از آگهی های ۷ستاره قرار دارند و به همین صورت آگهی های ۱ستاره در واقع کمترین شانس حضور در صفحه اول درج آگهی ادنیاز را دارند ، که البته آگهی ۱ ستاره هم به دلیل قرار گرفتن بک لینک فالو خود دارای ارزش بیشتری نسبت به آگهی رایگان می باشد . البته با توجه به قیمت حداقلی که ما برای رفاه حال کاربران جهت درج آگهی ۷ستاره در نظر گرفته ایم ، به راحتی تمامی کاربران قادر خواهند بود آگهی ۷ ستاره درج نمایند .

از دیگر مزایای آگهی ویژه زمانی است ، که کاربری وارد یک آگهی از سایت ادنیاز می گردد ، چه از صفحه اول سایت و یا موتور های جستجو ، سمت چپ تمامی آگهی های سایت یک ستون قرار دارد که آگهی های ۷ ستاره و ویژه متناسب با دسته موضوع آگهی دیده شده را نمایش داده می شود . مثلا اگر کاربری در حال دیدن آگهی در دسته بندی ” خدمات ساختمانی” است ، در سمت چپ او یک ستون قرار دارد که تمامی آگهی های مرتبط با دسته ساختمان را برای کاربر نمایش داده می شود ، آگهی های ۷ستاره و ویژه شانس بیشتری برای حضور در این قسمت را دارا خواهند بود .

پرداخت هزینه آگهی ستاره دار و ویژه

لطفا ابتدا آگهی خود را ثبت نمایید سپس از این بخش اقدام به پرداخت هزینه آگهی ویژه یا ستاره دار نمایید .

 پرداخت هزینه آگهی ستاره دار و آگهی ویژه

SiteMap