نیازمندی های همشهری-درج آگهی رایگان اینترنتی-درج آگهی دیوار

ورود کاربران
کسب درآمد از سایت درج آگهی رایگان ادنیاز

کسب درآمد از سایت درج آگهی رایگان ادنیاز

در این بخش سعی شده بهترین راه های ممکن جهت تعامل با کاربران سایت تبلیغات نیاز لحاظ گردد تا بتوان شرایطی وضع نمود که هم برای کاربران و سایت ادنیاز همکاری پر سودی ایجاد شود . این نکته را مد نظر قرار دهید که ادنیاز همواره پذیرای پیشنهاد های تجاری شما عزیزان خواهد بود پس با ما در ارتباط باشید . اما گروه تبلیغاتی ادنیاز برای شرکت ها ، بازاریاب ها ، همکاران طراحی سایت و سئو کار پیشنهاد ویژه ای دارد که تقدیم حضور می گردد .

کسب درآمد با ثبت و درج آگهی در نیازمندی های همشهری

اگر شما به صورت انبوه به ثبت و درج آگهی شرکت ها ، موسسات و برند ها می پردازید ، مژده ای برای شما دارید ، با درج هر ۱۰۰ آگهی که کپی شده نباشد و به عبارت دیگر منحصر بفرد باشد ، ۵ آگهی ۷ آگهی ۱ ماهه یا معادل آن می توانید در ادنیاز ثبت نمایید و یا مبلغ معادل آنرا در یافت نمایید . به علاوه با درج هر ۵ آگهی ویژه یا ۷ ستاره در نیازمندی های همشهری ادنیاز ، می توانید ۵ آگهی ۷ ستاره ۱ماهه به عنوان هدیه از ما دریافت نمایید .

کسب درآمد با معرفی پروژه های طراحی سایت و سئو

تیم تشکیل دهنده سایت ادنیاز ، گروهی متخصص در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و بهینه سازی ، بازاریابی اینترنتی و شبکه های اجتماعی ، گرافیک و طراحی بنر ، سایت و … می باشند . از این رو در صورتی که پروژه های طراحی سایت خودتان را به ما بسپارید ، برای شما عزیزان شرایط ویژه ای در نظر گرفته می شود . همچنین ما در زمینه سئو و بهینه سازی سایت و افزایش رتبه آن در گوگل نیز دارای تجارب ارزش مندی هستیم که طی ۵ سال گذشته به خوبی توانسته ایم تعداد زیادی نمونه کار مرتبط جمع آوری نماییم و در صورت اینکه نیاز به بررسی نمونه کار های ما دارید کافی است با تیم ادنیاز در تماس باشید .

کسب درآمد تبلیغات بنری و بک لینک در ادنیاز

علاوه بر درج آگهی رایگان و ویژه در ادنیاز ، فرصت تبلیغاتی دیگری نیز برای تمامی آگهی دهندگان عزیز و صاحبان تجارت فراهم می باشد و آن بنر های تبلیغاتی با سایز های متنوع و همچنین بک لینک در سایدبار سمت راست سایت و در انتها سایت مهیا می باشد . نکته مهمی که همواره در تبلیغات بنری مطرح است ارتباط موضوعی بین سایت آگهی دهنده و میزبان آن وجود دارد که با توجه به عمومی بودن موضوع سایت ادنیاز و معرفی تمامی زمینه های شغلی در کنار هم ، از این پس تمامی آگهی دهندگان محترم امکان سفارش آگهی متنی و بنری با قیمت مناسب را دارند .

کسب درآمد از سایت درج آگهی رایگان ادنیاز

کسب درآمد از سایت درج آگهی رایگان ادنیاز

SiteMap